Warning: The magic method Merlin_Logger::__wakeup() must have public visibility in /data/www/21370/webambulance_cz/arietepersonal/wp-content/themes/Ariete/includes/merlin/includes/class-merlin-logger.php on line 157
Try and Hire – Ariete Personal s.r.o.

Vaše volba, když nechcete nechat nic náhodě

Potřebujete si vybrané zaměstnance nejprve důkladně vyzkoušet v praxi, než je přijmete? Pak vám na pár měsíců půjčíme ty naše. V případě, že se osvědčí, přejdou do kmenového stavu. Přesně to služba slibuje – vyzkoušet pracovníka a pokud se osvědčí, tak ho zaměstnat.

Odpadne Vám

  • psaní inzerátů
  • nábor a výběr nových zaměstnanců
  • personální a mzdová agenda.

Získáte

  • prověřené zaměstnance do kmenového stavu (odkup Čechů, Ukrajinců i Slováků)
  • garanci na vybraného zaměstnance
  • snížení fluktuace.

Nejčastěji Vás zajímá

We have a long and proud history givin emphasis to environment social and economic outcomes to deliver places that respond.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.

Délku trvání kontraktu stanovujeme individuálně. V zásadě u tohoto typu kontraktu nemáme minimální dobu trvání. Záleží jen na Vašich požadavcích.

Umíme zajistit i velice specifické obory. Samozřejmě zajištění dělnických pozic je nejrychlejší, ale v našich databázích jsou úzce profiloví pracovníci.

Vaše účetní oddělení to bude mít velice snadné. Prakticky jen zaúčtuje fakturu. Veškerou administrativu s tím spojenou děláme my. Snažíme se Vám spolupráci maximálně ulehčit a zjednodušit.

Kdo se o Vás postará

Jiří Štika ml.

JEDNATEL

Eliška Kubátová

HR KONZULTANT