Warning: The magic method Merlin_Logger::__wakeup() must have public visibility in /data/www/21370/webambulance_cz/arietepersonal/wp-content/themes/Ariete/includes/merlin/includes/class-merlin-logger.php on line 157
Permanent Placement – Ariete Personal s.r.o.

Trvalé přidělení pracovníků

Potřebujete doplnit své stávající týmy o zkušené a spolehlivé zaměstnance? Nechte to na nás. Nové pracovníky pro vás vybereme, otestujeme a prověříme. Na vybrané zaměstnance poskytujeme garanci. V případě odchodu ve zkušební době je okamžitě nahradíme jinými pracovníky. Pokud se tak nestane nebo zaměstnanec opustí pracovní místo v určité době po zkušební lhůtě, garantujeme vám finanční kompenzaci.

Odpadne Vám

  • psaní inzerátů
  • nábor, testování a výběr nových zaměstnanců.

Získáte

  • spolehlivou a prověřenou posilu do kmenového stavu
  • garanci na vybraného zaměstnance
  • čas svého HR oddělení, který můžete využít na péči o své ostatní zaměstnance.

Nejčastěji se Vás zajímá

We have a long and proud history givin emphasis to environment social and economic outcomes to deliver places that respond.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.

Délku trvání kontraktu stanovujeme individuálně. V zásadě u tohoto typu kontraktu nemáme minimální dobu trvání. Záleží jen na Vašich požadavcích.

Umíme zajistit i velice specifické obory. Samozřejmě zajištění dělnických pozic je nejrychlejší, ale v našich databázích jsou úzce profiloví pracovníci.

Vaše účetní oddělení to bude mít velice snadné. Prakticky jen zaúčtuje fakturu. Veškerou administrativu s tím spojenou děláme my. Snažíme se Vám spolupráci maximálně ulehčit a zjednodušit.

Kdo se o Vás postará

Jiří Štika ml.

JEDNATEL

Eliška Kubátová

HR KONZULTANT